( ... товаров )

Love футболки

 

Майки I LOVE YOU - вибір серця!

Ви хочете зробити подарунок дівчині? Підберіть для неї футболку з незвичайним та оригінальним малюнком, який відобразить Ваші почуття або просто висловить Вашу симпатію. Ви хочете подарувати оригінальний подарунок? Бажаєте подарувати незвичайний подарунок? Ми допоможемо Вам не тільки підібрати по справжньому оригінальну річ, а також допоможемо зробити її унікальною в своєму роді. Ви можете висловити свої думки та побажання, а ми реалізуємо їх на футболці. Погодьтеся, то що придумаєте Ви самі не буде повсякденною річчю - це буде унікальний подарунок, ми лише допоможемо Вам реалізувати задумане! Як зробити подарунок хлопцю? Де купити подарунок коханій хлопцю? Всі хлопці мають одну тонкість - у них є улюблені захоплення! Питання тільки в тому, як їх перетворити на свою сторону. У кого то це футбол, у кого то автомобілі, а хто то просто музикант або танцюрист. Прикладів багато! Ви повинні знати, що приносить задоволення Вашому улюбленому хлопцеві, а якщо не знаєте, то обов'язково дізнавайтеся :) Ми знайдемо спосіб висловити те, що йому подобатися на футболці, і зробимо так щоб ця футболка стала улюбленою футболкою Вашого хлопця! Найоригінальніший і кращий подарунок коханому хлопцеві зробите саме Ви!Результаты 1 - 45 из 127


325.00 грн.


Футболка Я секс машина
[Подробнее...]

325.00 грн.


Футболка Тетрис Сердце
[Подробнее...]


325.00 грн.


Футболка Сшитое Сердце
[Подробнее...]

325.00 грн.


Футболка Сука любовь
[Подробнее...]

325.00 грн.


Футболка Стрела в сердцах
[Подробнее...]

325.00 грн.


Футболка Смотри на меня
[Подробнее...]


325.00 грн.


Футболка Сложное Сердце
[Подробнее...]

325.00 грн.


Футболка Скажи Да+2сердца
[Подробнее...]

325.00 грн.


Футболка Скажи Да
[Подробнее...]

325.00 грн.


Футболка Скажи Да 2
[Подробнее...]


325.00 грн.


Футболка Силует с сердцем
[Подробнее...]

325.00 грн.


Футболка Силует с Сердцем 2
[Подробнее...]

325.00 грн.


Футболка Сердце-солнышко 2
[Подробнее...]

325.00 грн.


Футболка Сердце
[Подробнее...]


325.00 грн.


Футболка Сердце с цветком
[Подробнее...]

325.00 грн.


Футболка Сердце с узором 2
[Подробнее...]

325.00 грн.


Футболка Сердце с лентой
[Подробнее...]

325.00 грн.


Футболка Сердце С крыльями
[Подробнее...]


325.00 грн.


Футболка Сердце Подскажет
[Подробнее...]


Результаты 1 - 45 из 127

Що подарувати на День Святого Валентина?

 

Як признатися в коханні на день святого Валентина? Любов - складна штука! Все що пов'язано з цим словом завжди викликає хвилювання! Якщо Ви любите і улюблені, то Вам залишається лише одне - утримати і не втратити те, що маєте! А це іноді складніше, ніж знайти любов! Не розслабляйтеся - завжди підтримуйте романтику у відносинах і даруєте романтичні і незвичайні подарунки коханим. У нашому каталозі для цих випадків Ви завжди зможете підібрати оригінальний подарунок! Якщо Ви знайшли свою половинку, але ще не зізналися їй у коханні - дійте. Ми не говоримо що наші подарунки, або способи їх застосування обов'язково дадуть бажаний результат, ми лише хочемо Вам підказати - чим орігинальней Ви зробите своє визнання в любові, тим більше буде очікуваний ефект і довше цей прекрасний момент буде залишатися в пам'яті! Ми з величезним задоволенням допоможемо висловити Ваші почуття до коханої дівчини на Вашій футболці. Робіть оригінальні та незвичайні подарунки, будьте сміливіше і наполегливіше, любите до кінця і з максимальною віддачею - і Ви будете щасливі!

 

Уже давно минули ті часи, коли гарний і незвичайний одяг був чимось забороненим і недоступним. На дворі XXI століття, розквіт комунікацій та сучасних технологій, які дозволяють будь-якій людині бути в курсі останніх тенденцій молодіжної одягу та стильних аксессуаров.Как кажуть, зустрічають-то по одягу, тому виглядати красиво і сучасно просто необхідно.

Молоді щастить, так як вони знаходяться у віці, коли батьки вже не можуть змусити надіти нелюбимий светр з вишитими оленята, і коли соціальний статус ще не диктує носіння більш ділового одягу з вічно погано зав'язується краваткою, тому прикольні футболки стають все більш популярними. Саме в цьому золотом віці молоді варто дозволити собі виглядати так, як хочеться, і всякі прикольні штуки в гардеробі не будуть чимось несуразним.Ассортімент стильного одягу і прикрас для молоді на сьогодні здається просто безмежним, чого тільки в продажу не знайдеш. Особливе почесне місце в цьому списку займають саме футболки. На це є кілька причин. По-перше, всі ми змушені бути одягненими, зустрічають адже по одягу, а не без неї, вірно? Раз вже людство увігнати в такі рамки, то чому б не зробити їх яскравішими і веселіше! По-друге, одяг легко змінюється. На відміну від татуювань і пірсингу, одяг можна швидко переодягти і прикинутися старанним хлопчиком або дівчинкою. По-третє, носіння прикольних футболок привертає більше уваги і може розвеселити оточуючих або навіть допомогти у знайомстві з новими людьми, адже нам завжди цікаво дізнатися, що ж написано на футболці симпатичною девушкі.

Сьогодні прикольні футболки можна зробити за своїм дизайном. Написати на них що завгодно або намалювати когось - обмеження існує тільки у вигляді людської фантазії. Такі футболки можуть служити як відмінним подарунком, так і виразом свого ставлення до інших людей (тільки не забувайте про рамки пристойності). Завдяки таким футболкам можна влаштувати чудовий флешмоб або ж підкреслити свою приналежність до формальної чи неформальної субкультуре.Так що перестаньте одягатися як всі, висловіть себе за допомогою прикольною футболки, і ви помітите, що це і справді не тільки стильно, але ще й весело.